- Anvendelse 31R – profylakse, kjeveortopedi, kjevekirurgi, kavitetspreparasjon, kronepreparasjon
- Anvendelse 31RS – utboring av gamle fyllinger, kroneseparasjon
- Turtall FG ISO 008-014 – 300.000 U/min.
“HM-fres 194NE/NEF” has been added to your cart. View cart
HM-bor 31R
kr 304,42 eks mva
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor FG, Figur 137 rund, Hodelengde: 4,5 mm, ISO 014 |
Related products
-
Add to cart
HM-fres 194
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser skjærende kutt, rosa fin, skjæreivrig, HP, figur 194, hodelengde: 13 mm, ISO 023kr 788,24 eks mva -
Add to cart
HM-fres 140
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, rød fin, HP, figur 140, hodelengde: 6 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM-fres 144
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 fresemaskiner krysskutt, gul ekstra-fin, HP, figur 144, hodelengde: 15 mm, ISO 023kr 729,93 eks mva -
Add to cart
HM-fres 141
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, rød fin, HP, figur 141, hodelengde: 8 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva
HM-bor 31R
kr 304,42 eks mva
- Anvendelse 31R – profylakse, kjeveortopedi, kjevekirurgi, kavitetspreparasjon, kronepreparasjon
- Anvendelse 31RS – utboring av gamle fyllinger, kroneseparasjon
- Turtall FG ISO 008-014 – 300.000 U/min.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant |
Related products
-
Add to cart
HM-fres 194NE/NEF
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, oransje fin, HP, figur 141, hodelengde: 8 mm, ISO 023kr 604,78 eks mva -
Add to cart
HM-fres 140
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, rød fin, HP, figur 140, hodelengde: 6 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM-fres 141
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 fresemaskiner krysskutt, blå normal, HP, figur 141, hodelengde: 8 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM Bor LA 1172
Kerr GmbHPakke 100 bor konisk fissur med avrundet ende, RA (LA), 4,1 mm, ISO 016kr 2 497,48 eks mva
HM-bor 31R
kr 304,42 eks mva
- Anvendelse 31R – profylakse, kjeveortopedi, kjevekirurgi, kavitetspreparasjon, kronepreparasjon
- Anvendelse 31RS – utboring av gamle fyllinger, kroneseparasjon
- Turtall FG ISO 008-014 – 300.000 U/min.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor grønn, FG, Figur 137 rund, Kopflänge: 4,1 mm, ISO 012 |
Related products
-
Add to cart
HM-fres 197
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 fresemaskiner krysskutt, blå normal, HP, figur 197, hodelengde: 4 mm, ISO 008kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM-freser 200
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, rød fin, HP, figur 200, hodelengde: 15 mm, ISO 023kr 729,93 eks mva -
Add to cart
HM-fres 197
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 Frese Krysshugging, blå normal, HP, Figur 197, Hodelengde: 4 mm, ISO 014kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM-fres 140
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, blå normal, HP, figur 140, hodelengde: 6 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva
HM-bor 31R
kr 304,42 eks mva
- Anvendelse 31R – profylakse, kjeveortopedi, kjevekirurgi, kavitetspreparasjon, kronepreparasjon
- Anvendelse 31RS – utboring av gamle fyllinger, kroneseparasjon
- Turtall FG ISO 008-014 – 300.000 U/min.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor FG, figur 137 rund, hodelengde: 4,1 mm, ISO 012 |
Related products
-
Add to cart
HM-freser 198
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser skjærende kutt, rosa fin, skjæreivrig, HP, figur 198, hodelengde: 8 mm, ISO 016kr 604,78 eks mva -
Add to cart
HM Bor LA 1172
Kerr GmbHPakke 100 bor konisk fissur med avrundet ende, RA (LA), 4,1 mm, ISO 016kr 2 497,48 eks mva -
Add to cart
HM-fres 140
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, blå normal, HP, figur 140, hodelengde: 6 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM-fres 140
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, rød fin, HP, figur 140, hodelengde: 6 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva
HM-bor 31R
kr 304,42 eks mva
- Anvendelse 31R – profylakse, kjeveortopedi, kjevekirurgi, kavitetspreparasjon, kronepreparasjon
- Anvendelse 31RS – utboring av gamle fyllinger, kroneseparasjon
- Turtall FG ISO 008-014 – 300.000 U/min.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor FG, figur 137 rund, hodelengde: 4,1 mm, ISO 010 |
Related products
-
Add to cart
HM-fres 197
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 Frese Krysshugging, blå normal, HP, Figur 197, Hodelengde: 4 mm, ISO 014kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM-fres 140
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, rød fin, HP, figur 140, hodelengde: 6 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM-fres 140
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 freser krysskuttet, blå normal, HP, figur 140, hodelengde: 6 mm, ISO 023kr 554,60 eks mva -
Add to cart
HM-bor 31R
kr 346,59 eks mva
- Bruk 31R – Prophylakse, kjeveortopedi, kjevekirurgi, hulromspreparering, kronepreparering
- Bruk 31RS – Utretting av gamle fyllinger, krone separasjon
- Omdreininger FG ISO 008-014 – 300.000 o/min.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 0,5 cm |
| Variant | Pakke 5 bor FGXL, Figur 137 rund, hodelengde: 4,1 mm, ISO 012 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 012 |
| Diameter | 1,2 mm |
| Form | Figur 137, rund, Sylinder |
| Indikasjon | for Prophylakse, for KFO, for Kjevekirurgi, for Kavitetspreparering, for Kronenpreparering, for Kjeveortopedi |
| Akseltype | FG |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 4,1 mm |
Related products
-
Add to cart
EVE UNIVERSAL blå
EVE Ernst Vetter GmbH100 polerere umontert, blå middels, hjulfigur, 22 x 3 mmkr 315,68 eks mva -
Add to cart
Chungkingbørste
Renfert GmbHPakke 12 børster Ø 80 mm, Chungking-bust inkludert linningsinnsatskr 1 645,23 eks mva -
Add to cart
EVE UNIVERSAL
EVE Ernst Vetter GmbHPakke 100 poleringsstifter umontert, hvit grov, figur skive, 12 x 2 mmkr 315,68 eks mva -
Add to cart
EVE TECHNIK
EVE Ernst Vetter GmbHPakke 100 poleringsmidler grå medium, HP, figur granateple, 10 x 24 mmkr 1 407,39 eks mva





