Figur 197.
Anwendungsgebiete nach Verzahnungsübersicht- 140 = Prothesenkunststoffe, Metalllegierungen, Edelmetalle, Verblendkeramik
- 190 = Gips, Prothesenkunststoffe, Metalllegierungen
- Max. omdreininger ISO 003 – 027: 50.000 o/min.
kr 693,25 inkl mva
2 på lager
Figur 197.
Anwendungsgebiete nach Verzahnungsübersicht| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 × 10 × 0,4 cm |
| Variant | Blister 5 fresemaskiner krysskutt, blå normal, HP, figur 197, hodelengde: 4 mm, ISO 008 |
| Emballasjeenhet | Blemme |
| Emballasjeinnhold | 5 freser |
| Farger | Blå |
| Iso størrelse | 008 |
| Tekstur | ubehandlet |
| Diameter | 0,8 mm |
| Form | Figur 197, Kjegle, rund |
| Indikasjon | for gips, for plast, for ikke-edle metaller (NEM) |
| Kornstørrelse | standard |
| Akseltype | HP |
| Giring | Kryssverksnotasjon |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 4 mm |
| Farge på nett | Blå |
Legg i handlekurv
Legg i handlekurv
Legg i handlekurv
Legg i handlekurv