Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
- For matt glans på edelmetaller
- Myk silikonbinding tilpasser seg overflaten
- Silisiumkarbidkorn
- Edelmetaller, gull
- Driftshastighet min. 7.000 – 10.000 o/min, maks. 20.000 o/min.
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere blå medium, HP, form Sylinder, 14 x 12 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 poleringshoder umontert, blå medium, figur Torpedo, 6 x 24 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,129 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 poleringshoder umontert, blå middels, figur linse, 18 x 3,5 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 poleringshoder umontert, blå middels, figur linse, 18 x 3,5 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 poleringshoder umontert, blå middels, figur hjul, 17 x 2,5 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,536 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 poleringshoder umontert, blå middels, figur hjul, 17 x 2,5 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,18 kg |
|---|---|
| Variant | <b>pakke</b> 100 polerere umontert, blå medium, figur sylinder, 7 x 20 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere umontert, blå middels, figur: hjul, 22 x 3 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant | <b>pakke</b> 10 polerer blå middels, HP, figur Torpedo, 5 x 16 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,058 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 poleringshjul umontert, mellomblå, Figur sylinder, 7 x 20 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere umontert, blå medium, Figur Linse, 22 x 4 mm |
Universalpolerer for bearbeiding av restaureringsmaterialer.
| Weight | 0,54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10,3 × 24,1 × 4,3 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 100 poleringsmaskiner |
| Farger | Blå |
| Diameter | 22 mm |
| Form | Hjul |
| Indikasjon | for gull (Au), for edelmetall (EM) |
| Kornstørrelse | middels |
| Akseltype | unmontiert |
| Farge på nett | Blå |