- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerer svart grov, FG, figur flamme, 3 x 6,5 mm |
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere grønn fin, FG, figur flamme, 3 x 6,5 mm |
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerer rød middels, FG, figur flamme, 3 x 6,5 mm |
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerer rød middels, RA, figur flamme, 4 x 12 mm |
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
| Weight | 0,014 kg |
|---|---|
| Variant |
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
| Weight | 0,018 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere rød medium, RA, Figur Flamme, 5,5 x 15 mm |
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere grønn fin, RA, Figur Flamme, 5 x 10 mm |
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
- For polering av gull, amalgam og NEM-legeringer
- 3-trinns poleringssystem
- Silisiumkarbidkorn
- Grov (grå) = Glatting
- Middels (brun) = Forpolering
- Fin (grønn) = Polering
- Anbefalt turtall 7.000 – 12.000 o/min.
| Weight | 0,019 kg |
|---|---|
| Variant |


































