Figur 239.
Bruksområder etter tanningsoversikt- 140 = protesekunststoffer, metallegninger, edelmetaller, dekkkeramikk
- 190 = gips, protesekunststoffer, metallegninger
- Maks. turtall ISO 003 – 027: 50.000 o/min.
kr 175,33 eks mva
Figur 239.
Bruksområder etter tanningsoversikt| Weight | 0,007 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> freser krysstannet, blå normal, HP, figur 239, hodelengde: 10 mm, ISO 040 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 175,33 eks mva
Figur 239.
Bruksområder etter tanningsoversikt| Weight | 0,007 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk</b> fres kryssgjenget, blå normal, HP, figur 239, kopplengde: 5 mm, ISO 029 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 175,33 eks mva
9 in stock
Figur 239.
Anvendelsesområder i henhold til tannkjøttoversikt| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 5,5 cm |
| Variant | Stück Fräser Kreuzverzahnung, blau normal, HP, Figur 239, Kopflänge: 12 mm, ISO 060 |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Freser kutter |
| Farger | Blå |
| Iso størrelse | 060 |
| Tekstur | ubehandlet |
| Diameter | 6 mm |
| Form | Pære, Figur 239 |
| Indikasjon | for gips, for plast, for ikke-edle metaller (NEM) |
| Kornstørrelse | standard |
| Akseltype | HP |
| Giring | Kryssverksnotasjon |
| Instrumentlengde | Hodelengde: 12 mm |
| Farge på nett | Blå |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart