Jet Carbides™. Konisk fissur – avrundet ende.
Skaper divergerende preparasjonsvegger, ideell for indirekte restaureringer. Tverrsnitt øker skjæreevnen. Kuppelformede ender skaper avrundede indre linjevinkler for bedre fordeling av okklusale krefter.
HM Bor LA 1172
kr 3 121,85 inkl mva
6 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9,8 × 12,1 × 1,8 cm |
| Variant | Pakke 100 bor konisk fissur med avrundet ende, RA (LA), 4,1 mm, ISO 016 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 100 øvelser |
| Iso størrelse | 016 |
| Diameter | 1,6 mm |
| Form | Kegle |
| Akseltype | RA |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 4,1 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
EVE UNIVERSAL
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsstifter umontert, hvit grov, figur skive, 12 x 2 mmkr 394,60 inkl mva -
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPakke 100 polerer grå medium, HP, Figur 243, hodelengde: 19,5 mm, ISO 110kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamant TFG 172
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper FG, figur 172, ISO 018kr 375,44 inkl mva -
Legg i handlekurv
Acrylic Polisher
Edenta AGPakke 100 polisher lyseblå, HP, figur 243, hodelengde: 19,5 mm, ISO 110kr 2 332,15 inkl mva
