Jet Carbides™. Rett fissur – avrundet ende, kryssverning.
Gir en preparering med parallelle vegger og flat kavitetbunn. Nyttig for å skape kanten av en preparering.
HM Bor FG 1557
kr 182,39 inkl mva
4 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11,1 × 12 × 0,8 cm |
| Variant | Pakke 5 bor rett, rund ende, krysset fissur, FG, hodelengde: 3,7 mm, ISO 010 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 010 |
| Diameter | 1 mm |
| Form | sylinder |
| Akseltype | FG |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 3,7 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPakke 100 polerer grå medium, HP, Figur 243, hodelengde: 19,5 mm, ISO 110kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVEFLEX Polisher
EVE Ernst VetterPakke 10 polerer rød medium, RA, figur minispiss, BV2Kkr 88,14 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVE UNIVERSAL
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsstifter umontert, hvit grov, figur skive, 12 x 2 mmkr 394,60 inkl mva
