Jet Carbides™. Rett fissur – avrundet ende, kryssverning.
Gir en preparering med parallelle vegger og flat kavitetbunn. Nyttig for å skape kanten av en preparering.
HM Bor FG 1556
kr 182,39 inkl mva
2 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11,1 × 12 × 0,8 cm |
| Variant | Packung 5 Bohrer gerades, rundes Ende, Querhiebfissur, FG, Kopflänge: 3,2 mm, ISO 009 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 009 |
| Diameter | 0,9 mm |
| Form | sylinder |
| Akseltype | FG |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 3,2 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Chungkingbørste
RenfertPakke 12 børster Ø 80 mm, Chungking-bust inkludert linningsinnsatskr 2 056,54 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamantsliper 200
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper FG, figur 200, hodelengde: 11,5 mm, ISO 016kr 430,19 inkl mva -
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPakke 100 polerer grå medium, HP, Figur 243, hodelengde: 19,5 mm, ISO 110kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPakke 100 poleringsverktøy grå middels, HP, figur 273, hodelengde: 24,5 mm, ISO 100kr 2 046,71 inkl mva
