Skjærevillig kryssriss for vibrasjonsfattig behandling og slank halsgeometri for god sikt.
- Kavitetspreparasjon
- Turtall valgfritt 1.000 – 1.500 U/min., maks. 10.000 U/min.
kr 148,89 eks mva
Skjærevillig kryssriss for vibrasjonsfattig behandling og slank halsgeometri for god sikt.
| Weight | 0,007 kg |
|---|---|
| Variant |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 148,89 eks mva
3 in stock
Schnittfreudige Kreuzverzahnung for vibrationsdempende behandling og slank halsgeometri for god sikt.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6,8 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Farger | Blå |
| Iso størrelse | 021 |
| Diameter | 2,1 mm |
| Form | Figur 004, Kule |
| Indikasjon | for kavitetspreparering |
| Akseltype | RA |
| Giring | Kryssverksnotasjon |
| Farge på nett | Blå |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart