Skjæreeffektiv kryssrilling for vibrasjonsfattig behandling.
- Kavitetspreparasjon
- Turtall 100.000 U/min.
kr 148,89 eks mva
Skjæreeffektiv kryssrilling for vibrasjonsfattig behandling.
| Weight | 0,007 kg |
|---|---|
| Variant |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Skjæreeffektiv kryssrilling for vibrasjonsfattig behandling.
| Weight | 0,007 kg |
|---|---|
| Variant |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Skjæreeffektiv kryssrilling for vibrasjonsfattig behandling.
| Weight | 0,007 kg |
|---|---|
| Variant |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Skjæreeffektiv kryssrilling for vibrasjonsfattig behandling.
| Weight | 0,007 kg |
|---|---|
| Variant |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 148,89 eks mva
4 in stock
Schnittfreudige Kreuzverzahnung for vibrationsdempende behandling.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6,8 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Farger | Blå |
| Iso størrelse | 018 |
| Diameter | 1,8 mm |
| Form | Figur 001, Kule |
| Indikasjon | for kavitetspreparering |
| Akseltype | RA |
| Giring | Kryssverksnotasjon |
| Farge på nett | Blå |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart