- Kavitetenpreparering
- Dreiehastighet 50.000 o/min.
HM bor C1
kr 147,64 inkl mva
2 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 × 6,8 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 006 |
| Diameter | 0,6 mm |
| Form | Figur 001, Kule |
| Indikasjon | for kavitetspreparering |
| Akseltype | RA |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
EVEFLEX Polisher
EVE Ernst VetterPakke 10 polerer rød medium, RA, figur minispiss, BV2Kkr 88,14 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamantsliper 200
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 slipeverktøy FG, figur 200, hodelengde: 11,5 mm, ISO 023kr 445,95 inkl mva -
Legg i handlekurv
Abbott-Robinson-Bürsten
A-1 Dentalvertrieb Beyer + HämmerichStykke hydraulisk presse for cuvette 2-4kr 236,29 inkl mva -
Legg i handlekurv
Acrylic Polisher
Edenta AGPakke 100 polisher lyseblå, HP, figur 243, hodelengde: 19,5 mm, ISO 110kr 2 332,15 inkl mva
