- Kavitetenpreparering
- Dreiehastighet 50.000 o/min.
HM bor C1
kr 147,64 inkl mva
4 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 × 6,8 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 018 |
| Diameter | 1,8 mm |
| Form | Figur 001, Kule |
| Indikasjon | for kavitetspreparering |
| Akseltype | RA |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 173
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 slipeverktøy HP, figur 173, hodelengde: 10 mm, ISO 023kr 383,08 inkl mva -
Legg i handlekurv
Chungkingbørste
RenfertPakke 12 børster Ø 80 mm, Chungking-bust inkludert linningsinnsatskr 2 056,54 inkl mva -
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
Diamant TFG 172
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper FG, figur 172, ISO 025kr 479,69 inkl mva
