- Kavitetenpreparering
- Dreiehastighet 50.000 o/min.
«Diamant TFG 172» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv
HM bor C1
kr 147,64 inkl mva
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 × 6,8 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 016 |
| Diameter | 1,6 mm |
| Form | Figur 001, Kule |
| Indikasjon | for kavitetspreparering |
| Akseltype | RA |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
Chungkingbørste
RenfertPakke 12 børster Ø 80 mm, Chungking-bust inkludert linningsinnsatskr 2 056,54 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVE UNIVERSAL
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsstifter umontert, hvit grov, figur skive, 12 x 2 mmkr 394,60 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVE TECHNIK
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsmidler grønn grov, HP, figur granat, 10 x 24 mmkr 1 759,24 inkl mva
