| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,013 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,013 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4,5 × 5,5 × 0,5 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 6 filer |
| Iso størrelse | 030 |
| Avsmalning | .02 |
| Instrumentlengde | 25 mm |

























