Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
- Ø 10 mm
- Vekt: 18 g
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 368-17, Figur 17/18, for distale flater på premolarer og molarer |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 367-15, Figur 15/16, for mesiale flater på premolarer og molarer |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 366-13, Figur 13/14, for distale flater på premolarer og molarer |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,019 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 365-11, Figur 11/12, for mesiale flater på premolarer og molarer |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 364-91, Figur 9/10, for vanskelig tilgjengelige rotflater |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 363-78, Figur 7/8, for faciale og linguale flater |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 362-56, Figur 5/6, for premolarer og molarer |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 361-34, Figur 3/4, for fortenner og hjørnetenner |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,029 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette HSG 360-12, Figur 1/2, for fortenner og hjørnetenner |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,022 kg |
|---|---|
| Variant |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurette Ergoform-håndtak, figur 17-18, overkjeve + underkjeve |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
Spesiell HNDA-grep i elektropolert rustfritt stål med et mattert midtparti og to spor for fargekodingsringer i enden av grepet.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett Figur 11-12, Ergoform-grep, OK + UK middels vinkling |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett igur 9-10, Ergoform-grep, OK + UK sterk vinkling |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett Figur 7-8, Ergoform-grep, OK + UK middels vinkling |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett Figur 5-6, Ergoform-grep, OK + UK lett vinkling |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett Figur 1-2, Ergoform-grep, OK + UK lett vinkling |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,377 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Startsett</b> 4 kuretter (Figurer: 5-6, 7-8, 11-12, 13-14), skaler Figur H6-H7 |
| Weight | 0,036 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett Figur 13/14, for premolarer, molarer, distal |
| Weight | 0,036 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,036 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett Figur 5/6, fortenner, hjørnetenner, vinklet |
| Weight | 0,036 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett Figur 3/4, fortenner, premolarer, lett vinklet |
| Weight | 0,036 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Kurett Figur 1/2, fortenner, hjørnetenner, lett vinklet |
Ergoform. Lett, rustfritt hult håndgrep.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,036 kg |
|---|---|
| Variant |