Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,067 kg |
|---|---|
| Variant |
Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,067 kg |
|---|---|
| Variant |
Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,048 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> avtrykkskje OK fremre tannområde, perforert, nr. 33 |
Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,049 kg |
|---|---|
| Variant |
Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,045 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk.</b> avtrykkskje OK høyre, UK venstre, nr. 99, perforert |
Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,048 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk.</b> avtrykkskje OK høyre, UK venstre, perforert, nr. 31 |
Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,046 kg |
|---|---|
| Variant |
Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,046 kg |
|---|---|
| Variant |
Tannet. Belagt metall.
| Weight | 0,04 kg |
|---|---|
| Variant |





























