Tilpassbare, anatomisk formede plastkiler. Ingen forskyvning, tetter pålitelig.
Tilpassbare, anatomisk formede plastkiler. Ingen forskyvning, tetter pålitelig.
| Weight | 0,014 kg |
|---|---|
| Variant |
Tilpassbare, anatomisk formede plastkiler. Ingen forskyvning, tetter pålitelig.
| Weight | 0,063 kg |
|---|---|
| Variant |
Tilpassbare, anatomisk formede plastkile. Ingen glidning, tetter pålitelig.
| Weight | 0,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4,7 × 12,2 × 0,5 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 100 kiler |
| Farger | Blå |
| Størrelse | klein |
| Farge på nett | Blå |















