Rensebeholder for bor: De roterende instrumentene legges gjennom slisselokket ned i desinfeksjonsvæsken. For avrenning av væsken kan silinnsatsen løftes. Tusen ganger bevist – fräsatoren har blitt en fast del av moderne desinfeksjonsrutiner.
Rensebeholder for bor: De roterende instrumentene legges gjennom slisselokket ned i desinfeksjonsvæsken. For avrenning av væsken kan silinnsatsen løftes. Tusen ganger bevist – fräsatoren har blitt en fast del av moderne desinfeksjonsrutiner.
| Weight | 0,134 kg |
|---|---|
| Variant |
Rensebeholder for bor: De roterende instrumentene legges gjennom slisselokket ned i desinfeksjonsvæsken. For avrenning av væsken kan silinnsatsen løftes. Tusen ganger bevist – fräsatoren har blitt en fast del av moderne desinfeksjonsrutiner.
| Weight | 0,026 kg |
|---|---|
| Variant |
Rensebeholder for bor: De roterende instrumentene legges gjennom slisselokket ned i desinfeksjonsvæsken. For avrenning av væsken kan silinnsatsen løftes. Tusen ganger bevist – fräsatoren har blitt en fast del av moderne desinfeksjonsrutiner.
| Weight | 0,244 kg |
|---|---|
| Variant |
Borrrengjøringsbeholder: De roterende instrumentene legges i desinfeksjonsvæsken gjennom spaltehulllokket. For å la væsken dryppe av kan silen heves. Tusenvis av ganger bevist, er fræsatoren blitt en fast del av moderne desinfeksjon.
| Weight | 0,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10,1 × 10 × 8,8 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Opalglass komplett med slissehulllokk, silinnsats for alle roterende instrumenter samt rotkanalinstrumenter |
| Tekstur | autoklaverbar |
| Diameter | 96 mm, 80 mm |
| Materiale | Opalglass |
| Produkthøyde | 65 mm |














