| Weight | 0,071 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,074 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,07 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,061 kg |
|---|---|
| Variant |
For fjærhardt tråd opptil maks 0,7 mm.
| Weight | 0,09 kg |
|---|---|
| Variant |
For fjærhardt tråd opptil maks 0,7 mm.
| Weight | 0,088 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,084 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,082 kg |
|---|---|
| Variant |

















