Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Pakke</strong> 6 filer 31 mm ISO 010, 6 %</div> |
Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Pakke</strong> 6 filer 21 mm ISO 035, 4 %</div> |
Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>pakke</strong> 6 filer 21 mm ISO 015, 2 %</div> |
Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Pakke</strong> 6 filer 31 mm ISO 010, 2 %</div> |
Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Pakke</strong> 6 filer 21 mm ISO 035, 2 %</div> |
Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant |
Usteril emballasje. Nikkel-titan.
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 11 × 1 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 6 filer |
| Iso størrelse | 010 |
| Instrumentlengde | 21 mm |
























