Poleringssystem for bearbeiding av akryl, proteser og kjeveortopediske plastmaterialer. Slipemiddel: aluminiumoksid.
blå = 1. trinn: fjerning og forming.
lysblå = 2. trinn: glatting.
| Weight | 0,627 kg |
|---|---|
| Variant |
Poleringssystem for bearbeiding av akryl, proteser og kjeveortopediske plastmaterialer. Slipemiddel: aluminiumoksid.
blå = 1. trinn: fjerning og forming.
lysblå = 2. trinn: glatting.
| Weight | 0,06 kg |
|---|---|
| Variant |
Poleringssystem for bearbeiding av akryl, proteser og kjeveortopediske plastmaterialer. Slipemiddel: aluminiumoksid.
blå = 1. trinn: fjerning og forming.
lysblå = 2. trinn: glatting.
| Weight | 0,056 kg |
|---|---|
| Variant |
Poleringssystem for bearbeiding av akryl, proteser og kjeveortopediske plastmaterialer. Slipemiddel: aluminiumoksid.
blå = 1. trinn: fjerning og forming.
lysblå = 2. trinn: glatting.
| Weight | 0,113 kg |
|---|---|
| Variant |
Poleringssystem for bearbeiding av akryl, protese- og kjeveortopediske plastmaterialer. Slipemiddel: aluminiumoksid.
blå = 1. trinn: Fjerning og forming.
lys blå = 2. trinn: Glatting.
| Weight | 0,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5,5 × 8,7 × 7,3 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 10 poleringsmaskiner |
| Farger | Blå |
| Kornstørrelse | grovt |
| Akseltype | HP |
| Farge på nett | Blå |



















