Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 0,93 kg |
|---|---|
| Variant |
Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 4,03 kg |
|---|---|
| Variant |
Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 2,655 kg |
|---|---|
| Variant |
Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 3,32 kg |
|---|---|
| Variant |
Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 1,916 kg |
|---|---|
| Variant |
Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 0,848 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 vakuumformingsfolier Ø 120 mm, tykkelse 5 mm |
Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 0,722 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 vakuumformingsfolier Ø 120 mm, tykkelse 4 mm |
Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 0,61 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 vakuumformingsfolier Ø 120 mm, tykkelse 3 mm |
Vakuumformingsfolie hard-myk kombinert. Den blå-gjennomsiktige fargingen av det myke laget reduserer misfarging. Det myke laget er alltid 1 mm tykt. Til fremstilling av komfortable miniplast- og bittskinner, Silensor-sl snorkebeskytter m.m., det harde laget kan bygges opp med autopolymiserende materiale (Resilit-S).
| Weight | 0,417 kg |
|---|---|
| Variant |


























