Trekantfræser (tre-kuttende roterende instrument) for smørefri kutting av dyptrekkfilmer og plast. Omdreiningshastighetsområde: 5.000 o/min., maks. 10.000 o/min.
«HATHO Nesselklut» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv
HM Tricutter
kr 153,90 inkl mva
Produktnummer: 60632
Kategorier: Roterende instrumenter, HM-bor (Hardmetallbor)
Merke: Kentzler-Kaschner Dental GmbH
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 × 8,5 × 0,8 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Freser kutter |
| Iso størrelse | 016 |
| Diameter | 1,6 mm |
| Form | Trekantkutter |
| Indikasjon | for dybdeformingsmateriale, for plast |
| Kornstørrelse | supergrovt |
| Akseltype | HP |
| Giring | 3-Kant |
| Størrelse | mittel |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 111
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 slipeverktøy HP, figur 111, hodelengde: 8 mm, ISO 023kr 414,76 inkl mva -
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPakke 100 poleringsverktøy grå middels, HP, figur 273, hodelengde: 24,5 mm, ISO 100kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVE UNIVERSAL blå
EVE Ernst Vetter100 polerere umontert, blå middels, hjulfigur, 22 x 3 mmkr 394,60 inkl mva