Hartmetall Fräser SHORTIES.
Bruksområder middels X-verzahning (X): Syntetisk gips, protese-plast, skje-plast Au-, Ag-, Pd-, CrCo- + NiCr-leg. / Bearbeiding, formfræsning / Turtallsområde ISO 014 – 023: 15.000 – 25.000 o/min.
Bruksområder fin X-verzahning (FX): Syntetisk gips, protese-plast, skje-plast Au-, Ag-, Pd-, CrCo- + NiCr-leg. / Korreksjoner, finbearbeiding / Turtallsområde ISO 012 – 023: 15.000 – 25.000 o/min.
Bruksområder veldig fin X-verzahning (FFX): Keramikk, titan, kompositt Au-, Ag-, Pt-leg. / Finbearbeiding, overflaterelief / Turtallsområde ISO 014 – 023: 10.000 – 20.000 o/min.
«EVE UNIVERSAL blå» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv
HM Frese S422 Shorties
kr 296,80 inkl mva
1 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2,1 × 4,8 × 0,5 cm |
| Variant | Pakke 2 freser fin X-skjæring, HP, figur 225, hodelengde: 5,5 mm, ISO 023 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 2 freser |
| Iso størrelse | 023 |
| Diameter | 2,3 mm |
| Form | Figur 225, omvendt kjegle |
| Indikasjon | for gips, for plastikk, for gull (Au), for sølv (Ag), for palladium (Pd), for krom-kobolt (CrCo), for nikkel-krom (NiCr) |
| Kornstørrelse | fin |
| Akseltype | HP |
| Giring | Kryssverksnotasjon |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 5,5 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 001
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper grønn grov, HP, figur 001, ISO 023kr 250,01 inkl mva -
Legg i handlekurv
Abbott-Robinson-Bürsten
A-1 Dentalvertrieb Beyer + HämmerichStykke hydraulisk presse for cuvette 2-4kr 236,29 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVE TECHNIK
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsmidler grønn grov, HP, figur granat, 10 x 24 mmkr 1 759,24 inkl mva -
Legg i handlekurv
Chungkingbørste
RenfertPakke 12 børster Ø 80 mm, Chungking-bust inkludert linningsinnsatskr 2 056,54 inkl mva
