Standardverzahnt (Ref.-Nr. 175), blauer Ring, for effektiv bearbeiding av alle harde materialer med spesielt glatte overflater.
HM-fres 79
kr 608,34 inkl mva
Produktnummer: 80702
Kategorier: Roterende instrumenter, HM-bor (Hardmetallbor)
Merke: Hager & Meisinger
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6,5 × 6,5 × 0,6 cm |
| Variant | Pakke 2 freseverktøy blå standard, RA, figur 194, hodelengde: 12,7 mm, ISO 045 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 2 freser |
| Farger | Blå |
| Iso størrelse | 045 |
| Diameter | 4,5 mm |
| Form | Figur 194, Knopp, rund |
| Indikasjon | for modellgips\nfor modellproduksjon\nfor plast\nfor kroner\nfor broer |
| Kornstørrelse | standard |
| Akseltype | RA |
| Instrumentlengde | Hode lengde: 12,7 mm |
| Farge på nett | Blå |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPakke 100 polerer grå medium, HP, Figur 243, hodelengde: 19,5 mm, ISO 110kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
Acrylic Polisher
Edenta AGPakke 100 polisher lyseblå, HP, figur 243, hodelengde: 19,5 mm, ISO 110kr 2 332,15 inkl mva -
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
EVE UNIVERSAL
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsstifter umontert, hvit grov, figur skive, 12 x 2 mmkr 394,60 inkl mva
