Stikkfräser med 4-kant arbeidsteil, for bearbeiding av termoplastiske dypstøpte deler.
«Kirurgiske freser HM C141» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv
HM-fres 515
kr 331,20 inkl mva
7 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2,1 × 4,8 × 0,5 cm |
| Variant | Pakke 2 freser, firkant arbeidsdel, HP, figur 467, hodelengde: 11 mm, ISO 023 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 2 freser |
| Iso størrelse | 023 |
| Diameter | 2,3 mm |
| Form | Figur 467, Konus |
| Indikasjon | for dybdeformingsmateriale |
| Akseltype | HP |
| Giring | 4-kant |
| Instrumentlengde | Hodelengde: 11 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
EVE UNIVERSAL blå
EVE Ernst Vetter100 polerere umontert, blå middels, hjulfigur, 22 x 3 mmkr 394,60 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 041
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 slipeverktøy HP, figur 041, 0,5 mm, ISO 025kr 414,76 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamantsliper 200
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper FG, figur 200, hodelengde: 11,5 mm, ISO 016kr 430,19 inkl mva -
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPakke 100 polerer grå medium, HP, Figur 243, hodelengde: 19,5 mm, ISO 110kr 2 046,71 inkl mva
