200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,012 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres svart belagt, kondisjonering, rosa fin, HPS, Figur S200, 13,5 mm, ISO 040 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,012 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres svart belagt, rask tilpasning, grov, HPS, Figur S200, 13,5 mm, ISO 031 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,012 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres svart belagt, rask tilpasning, grov, HPS, Figur S200, 13,5 mm, ISO 023/2 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,012 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres svart belagt, rask tilpasning, grov, HPS, Figur S200, 13,5 mm, ISO 040 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,012 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres svart belagt, kondisjonering, rosa fin, HPS, Figur S200, 13,5 mm, ISO 031 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres rask tilpasning, grov, HPS, Figur 200, 13,5 mm, ISO 040 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres rask tilpasning, grov, HPS, Figur 200, 13,5 mm, ISO 031 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk.</b> fres kondisjonering, rosa fin, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 023/2 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,012 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk.</b> fres svart belagt, kondisjonering, rosa fin, HPS, figur S200, 13,5 mm, ISO 023/2 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk.</b> fres for rask tilpasning, grov, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 023/2 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk</b> freser kondisjonering, rosa fin, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 040 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres kondisjonering, rosa fin, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 031 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk</b> fres for glatting, ekstremt fin, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 023 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk</b> fres for rask tilpasning, mørkeblå grov, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 040 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,012 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Bor svart belagt, rask tilpasning, mørkeblå grov, HPS, figur S200, 13,5 mm, ISO 020 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> freser rask tilpasning, mørkeblå grov, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 020 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Freser hurtig tilpasning, mørkeblå grov, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 031 |
200 = hardmetallfres.
S200 = hardmetallfres, svart belagt. Svart har hardhet 3.300 HV. Svart er spesielt glatt: lengre levetid for skjærene takket være forbedret spåntransport.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fres rask tilpasning, mørkeblå grov, HPS, figur 200, 13,5 mm, ISO 023/2 |

















































