Verktøy med høy skjæreevne.
- Kaviteten forberedelse
- Hastighet RA/RAL – 50.000 o/min.
kr 186,11 inkl mva
1 på lager
Verktøy med høy skjæreevne.
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 × 6,8 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Farger | grün |
| Iso størrelse | 014 |
| Diameter | 1,4 mm |
| Form | Figur 001, Kule |
| Indikasjon | for kavitetspreparering |
| Akseltype | RA |
| Farge på nett | Grønn |
Legg i handlekurv
Legg i handlekurv
Legg i handlekurv
Legg i handlekurv