Fin tverrsnitt. Pæreformet.
Perfekt for rask fjerning eller for å fjerne kroner. Den lett ru preparasjonsflaten er ideell for å forbedre den mikromekaniske retensjonen ved komposittpreparasjoner.
HM Bor FG 1931
kr 448,66 inkl mva
8 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11,1 × 12 × 0,8 cm |
| Variant | Packung 5 Bohrer Birnenförmig, FG, Kopflänge: 1,6 mm, ISO 010 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 010 |
| Diameter | 1 mm |
| Form | Pære |
| Akseltype | FG |
| Instrumentlengde | Hodelengde: 1,6 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPakke 100 poleringsverktøy grå middels, HP, figur 273, hodelengde: 24,5 mm, ISO 100kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVE TECHNIK
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsmidler grå medium, HP, figur granateple, 10 x 24 mmkr 1 759,24 inkl mva -
Legg i handlekurv
Abbott-Robinson-Bürsten
A-1 Dentalvertrieb Beyer + HämmerichStykke hydraulisk presse for cuvette 2-4kr 236,29 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamant TFG 172
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper FG, figur 172, ISO 018kr 375,44 inkl mva
