Jet Carbides™. Rett fissur – avrundet ende, kryssverktøy.
Gir en forberedelse med parallelle vegger og flat hulromsbunn. Nyttig for å skape kanten av en forberedelse.
«EVE TECHNIK» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv
HM Bor FG 1558
kr 182,39 inkl mva
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10,9 × 12 × 1,8 cm |
| Variant | Packung 5 Bohrer gerades, rundes Ende, Querhiebfissur, FG, Kopflänge: 3,7 mm, ISO 012 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 012 |
| Diameter | 1,2 mm |
| Form | sylinder |
| Akseltype | FG |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 3,7 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Diamant TFG 172
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper FG, figur 172, ISO 025kr 479,69 inkl mva -
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 001
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper grønn grov, HP, figur 001, ISO 023kr 250,01 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamant TFG 172
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper FG, figur 172, ISO 018kr 375,44 inkl mva
