- Kavitetenpreparering
- Dreiehastighet 50.000 o/min.
«Exa Technique» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv

HM bor C1
kr 147,64 inkl mva
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 × 6,8 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 021 |
| Diameter | 2,1 mm |
| Form | Figur 001, Kule |
| Indikasjon | for kavitetspreparering |
| Akseltype | RA |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Acrylic Polisher
Edenta AGPakke 100 polerer lys blå, HP, figur 273, hodelengde: 24 mm, ISO 100kr 2 332,15 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 001
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper grønn grov, HP, figur 001, ISO 023kr 250,01 inkl mva -
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 111
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 slipeverktøy HP, figur 111, hodelengde: 8 mm, ISO 023kr 414,76 inkl mva