- Kaviteten forberedelse
- Hastighet 50.000 o/min.
«Exa Technique» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv
HM bor C1
kr 147,64 inkl mva
3 på lager
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 × 6,8 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 012 |
| Diameter | 1,2 mm |
| Form | Figur 001, Kule |
| Indikasjon | for kavitetspreparering |
| Akseltype | RA |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
Chungkingbørste
RenfertPakke 12 børster Ø 80 mm, Chungking-bust inkludert linningsinnsatskr 2 056,54 inkl mva -
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPackung 100 Polierer grün grob, HP, Figur 273, Kopflänge: 24,5 mm, ISO 100kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
Acrylic Polisher
Edenta AGPakke 100 polerer lys blå, HP, figur 273, hodelengde: 24 mm, ISO 100kr 2 332,15 inkl mva
