Pære, rund kant.
- Kavitetspreparasjon
- Drehzahl FG ISO 006-012 – 300.000 U/min.
kr 274,20 eks mva
Pære, rund kant.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor FG, figur 237, hodelengde: 1,7 mm, ISO 006 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 274,20 eks mva
Pære, rund kant.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor RA, Figur 237, hodelengde: 1,8 mm, ISO 008 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 274,20 eks mva
Pære, rund kant.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor FG, figur 237, hodelengde: 2,2 mm, ISO 012 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 274,20 eks mva
Pære, rund kant.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 274,20 eks mva
Pære, rund kant.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor FG, figur 237, hodelengde: 1,8 mm, ISO 008 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 373,99 eks mva
Pære, rund kant.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakning</b> 5 bor FGS, Figur 237, hodelengde: 2,2 mm, ISO 012 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 373,99 eks mva
Pære, rund kant.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor FGS, Figur 237, hodelengde: 2 mm, ISO 010 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart
kr 373,99 eks mva
Pære, rund kant.
| Weight | 0,004 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 5 bor FGS, figur 237, hodelengde: 1,8 mm, ISO 008 |
Add to cart
Add to cart
Add to cart
Add to cart