- Prophylakse, kjeveortopedi, hulromspreparering, fyllingsbehandling
- Dreiehastighet FG ISO 008-012 – 300.000 o/min., ISO 016 – 280.000 o/min.
RA ISO 008-012 – 160.000 o/min.
«Kirurgiske freser HM C141» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv
HM-bor 23R
kr 380,53 inkl mva
9 på lager
Produktnummer: 117026
Kategorier: Roterende instrumenter, HM-bor (Hardmetallbor)
Merke: Hager & Meisinger
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 × 7 × 0,5 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 014 |
| Diameter | 1,4 mm |
| Form | Figur 194, konisk, rund |
| Indikasjon | for profylakse\nfor KFO\nfor hulromsforberedelse\nfor fyllinger\nfor kjeveortopedi |
| Akseltype | RA |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 4,5 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 041
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 slipeverktøy HP, figur 041, 0,5 mm, ISO 025kr 414,76 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVEFLEX Polisher
EVE Ernst VetterPakke 10 polerer rød medium, RA, figur minispiss, BV2Kkr 88,14 inkl mva -
Legg i handlekurv
EVE UNIVERSAL
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsstifter umontert, hvit grov, figur skive, 12 x 2 mmkr 394,60 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamantsliper 200
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 sliper FG, figur 200, hodelengde: 11,5 mm, ISO 016kr 430,19 inkl mva
