- Prophylakse, kjeveortopedi, hulromsforberedelse, fyllingsbehandling
- Dreiehastighet FG ISO 008-012 – 300.000 o/min., ISO 016 – 280.000 o/min.
RA ISO 008-012 – 160.000 o/min.
«EVEFLEX Polisher» er lagt til handlekurven din. Vis handlekurv

HM-bor 23R
kr 380,53 inkl mva
9 på lager
Produktnummer: 23233
Kategorier: Roterende instrumenter, HM-bor (Hardmetallbor)
Merke: Hager & Meisinger
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 × 7 × 0,5 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 5 øvelser |
| Iso størrelse | 016 |
| Diameter | 1,6 mm |
| Form | Figur 194, konisk, rund |
| Indikasjon | for profylakse\nfor KFO\nfor hulromsforberedelse\nfor fyllinger\nfor kjeveortopedi |
| Akseltype | RA |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 4,5 mm |
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
EVE TECHNIK
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsmidler grønn grov, HP, figur granat, 10 x 24 mmkr 1 759,24 inkl mva -
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPackung 100 Polierer grün grob, HP, Figur 273, Kopflänge: 24,5 mm, ISO 100kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
Diamantsliper H 111
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 slipeverktøy HP, figur 111, hodelengde: 8 mm, ISO 023kr 414,76 inkl mva