For kjølig, tørr sliping av keramikk og metalllegeringer. Silisiumkarbid-slipeskiver (SiC) med magnesittbinding, umontert, borehull Ø 1,8 mm, tykkelse 2,0/3,0/4,5 mm, kornstørrelse medium, bindingshardhet myk.
Tørrsliping, ikke desinfiser eller steriliser; oppbevares tørt.
| Weight | 0,041 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 hjul umontert, medium, figur 371, 2 mm, ISO 160 |
For kjølig, tørr sliping av keramikk og metalllegeringer. Silisiumkarbid-slipeskiver (SiC) med magnesittbinding, umontert, borehull Ø 1,8 mm, tykkelse 2,0/3,0/4,5 mm, kornstørrelse medium, bindingshardhet myk.
Tørrsliping, ikke desinfiser eller steriliser; oppbevares tørt.
| Weight | 0,041 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 hjul umontert, medium, figur 372, 3 mm, ISO 160 |
For kjølig, tørr sliping av keramikk og metalllegeringer. Silisiumkarbid-slipeskiver (SiC) med magnesittbinding, umontert, borehull Ø 1,8 mm, tykkelse 2,0/3,0/4,5 mm, kornstørrelse medium, bindingshardhet myk.
Tørrsliping, ikke desinfiser eller steriliser; oppbevares tørt.
| Weight | 0,041 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 hjul umontert, medium, Figur 371, 2 mm, ISO 220 |
For kjølig, tørr sliping av keramikk og metalllegeringer. Silisiumkarbid-slipeskiver (SiC) med magnesittbinding, umontert, borehull Ø 1,8 mm, tykkelse 2,0/3,0/4,5 mm, kornstørrelse medium, bindingshardhet myk.
Tørrsliping, ikke desinfiser eller steriliser; oppbevares tørt.
| Weight | 0,041 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 hjul umontert, middels, Figur 373, 4,5 mm, ISO 220 |
For kjølig, tørr sliping av keramikk og metalllegeringer. Silisiumkarbid-slipeskiver (SiC) med magnesittbinding, umontert, borehull Ø 1,8 mm, tykkelse 2,0/3,0/4,5 mm, kornstørrelse medium, bindingshardhet myk.
Tørrsliping, ikke desinfiser eller steriliser; oppbevares tørt.
| Weight | 0,028 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 hjul umontert, medium, figur 372, 3 mm, ISO 190 |
For kjølig, tørr sliping av keramikk og metalllegeringer. Silisiumkarbid-slipeskiver (SiC) med magnesittbinding, umontert, borehull Ø 1,8 mm, tykkelse 2,0/3,0/4,5 mm, kornstørrelse medium, bindingshardhet myk.
Tørrsliping, ikke desinfiser eller steriliser; oppbevares tørt.
| Weight | 0,041 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 hjul umontert, medium, figur 372, 3 mm, ISO 220 |
For kjølig, tørr sliping av keramikk og metalllegeringer. Silisiumkarbid-slipeskiver (SiC) med magnesittbinding, umontert, borehull Ø 1,8 mm, tykkelse 2,0/3,0/4,5 mm, kornstørrelse medium, bindingshardhet myk.
Tørrsliping, ikke desinfiser eller steriliser; oppbevares tørt.
| Weight | 0,041 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 hjul umontert, medium, Figur 372, 3 mm, ISO 250 |
For kjølig, tørr sliping av keramikk og metalllegeringer. Silisiumkarbid-slipeskiver (SiC) med magnesittbinding, umontert, borehull Ø 1,8 mm, tykkelse 2,0/3,0/4,5 mm, kornstørrelse medium, bindingshardhet myk.
Tørrsliping, ikke desinfiser eller steriliser; oppbevares tørt.
| Weight | 0,041 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 skiver umontert, medium, figur 371, 2 mm, ISO 130 |



















