| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6,2 × 6,7 × 0,8 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 6 filer |
| Iso størrelse | 040 |
| Instrumentlengde | 25 mm |


















