Håndtak for munnspeil i rustfritt stål.
- High end finish
- Overflater polert eller refleksjonsfattig silkematt
- Beste korrosjonsbestandighet
Håndtak for munnspeil i rustfritt stål.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Stk</strong> grep SS-gjenge, rustfritt stål polert, hul</div> |
| Weight | 0,044 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,029 kg |
|---|---|
| Variant |
Håndtak for munnspeil i rustfritt stål.
| Weight | 0,028 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Stk</strong> håndtak SS-gjenger, satinert rustfritt stål, hul</div> |
Håndtak for munnspeil i rustfritt stål.
| Weight | 0,024 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Stk</strong> håndtak CS-gjenger, polert rustfritt stål, åttkantet, SE-form</div> |
| Weight | 0,028 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,026 kg |
|---|---|
| Variant |
Håndtak for munnspeil i rustfritt stål.
| Weight | 0,024 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>stk.</strong> grep SS-gjenger, rustfritt stål polert med gripegroper</div> |
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,028 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,028 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,039 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,028 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,011 kg |
|---|---|
| Variant |
Ergonomisk grepform, steriliserbar til 240 °C, fargede plastgrep som hjelp til organisering av praksisen.
| Weight | 0,019 kg |
|---|---|
| Variant |
Ergonomisk grepform, steriliserbar til 240 °C, fargede plastgrep som hjelp til organisering av praksisen.
| Weight | 0,015 kg |
|---|---|
| Variant |
Ergonomisk grepform, steriliserbar til 240 °C, fargede plastgrep som hjelp til organisering av praksisen.
| Weight | 0,024 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> munnspiegelgrep 12 cm, Martin Grip, rundt grep, metrisk gjenge |
| Weight | 0,026 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,022 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
Håndtak for munnspeil i rustfritt stål.
| Weight | 0,019 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Stk</strong> grep SS-gjenge, polert rustfritt stål, rund, med riller</div> |
| Weight | 0,018 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,031 kg |
|---|---|
| Variant |
Ergonomisk grepform, steriliserbar til 240 °C, fargede plastgrep som hjelp til organisering av praksisen.
| Weight | 0,021 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,028 kg |
|---|---|
| Variant |
Håndtak for munnspeil i rustfritt stål.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | Stk. håndtak SS-gjenge, rustfritt stål, satinert, sekskant, hul |