Med utskiftbare plastkjever.
- Vektangivelsene refererer til hodene på de respektive hammere
Med utskiftbare plastkjever.
| Weight | 0,005 kg |
|---|---|
| Variant |
Med utskiftbare plastkjever.
| Weight | 0,403 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7,8 × 18,8 × 2,5 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Hammer |
| Diameter | 25 mm |
| Instrumentlengde | 18,5 cm |