| Weight | 0,345 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Stykke</strong> hammer lengde: 255 mm, hode: Ø 49 mm</div> |
blyfylt, 165 mm, 140 g, dia. 20 mm.
| Weight | 0,155 kg |
|---|---|
| Variant |
blyfylt, 165 mm, 140 g, dia. 20 mm.
| Weight | 0,137 kg |
|---|---|
| Variant |
For bruk med meisel til å spalte tenner og/eller fjerne benmateriale.
| Weight | 0,218 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8,5 × 24 × 2,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Hammer |
| Diameter | 25 mm |
| Instrumentlengde | 18,5 cm |



















