| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5,2 × 8,3 × 1,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 120 tips |
| Farger | rosa |
| Iso størrelse | 025 |
| Avsmalning | .02 |
| Farge på nett | rosa |














































