- Farge: svart, slipeevne: middels-grov, bruksområde: edelmetallfrie legeringer
- Farge: grå, slipeevne: middels, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, titan
- Farge: grønn, slipeevne: fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, edelmetall-legeringer
- Farge: rød, slipeevne: svært fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, keramikk, titan
- Farge: svart, slipeevne: middels-grov, bruksområde: edelmetallfrie legeringer
- Farge: grå, slipeevne: middels, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, titan
- Farge: grønn, slipeevne: fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, edelmetall-legeringer
- Farge: rød, slipeevne: svært fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, keramikk, titan
| Weight | 0,242 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polerere umontert, rød svært fin, figur 372 skive, ISO 220 |
- Farge: svart, slipeevne: middels-grov, bruksområde: edelmetallfrie legeringer
- Farge: grå, slipeevne: middels, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, titan
- Farge: grønn, slipeevne: fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, edelmetall-legeringer
- Farge: rød, slipeevne: svært fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, keramikk, titan
| Weight | 0,083 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 poleringshoder umontert, grønn fin, figur 303 linse, ISO 220 |
- Farge: svart, slipeevne: middels-grov, bruksområde: edelmetallfrie legeringer
- Farge: grå, slipeevne: middels, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, titan
- Farge: grønn, slipeevne: fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, edelmetall-legeringer
- Farge: rød, slipeevne: svært fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, keramikk, titan
- Farge: svart, slipeevne: middels-grov, bruksområde: edelmetallfrie legeringer
- Farge: grå, slipeevne: middels, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, titan
- Farge: grønn, slipeevne: fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, edelmetall-legeringer
- Farge: rød, slipeevne: svært fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, keramikk, titan
| Weight | 0,244 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polerere umontert, grå medium, figur 372 skive, ISO 220 |
- Farge: svart, slipeevne: middels-grov, bruksområde: edelmetallfrie legeringer
- Farge: grå, slipeevne: middels, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, titan
- Farge: grønn, slipeevne: fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, edelmetall-legeringer
- Farge: rød, slipeevne: svært fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, keramikk, titan
- Farge: svart, slipeevne: middels-grov, bruksområde: edelmetallfrie legeringer
- Farge: grå, slipeevne: middels, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, titan
- Farge: grønn, slipeevne: fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, edelmetall-legeringer
- Farge: rød, slipeevne: svært fin, bruksområde: edelmetallfrie legeringer, keramikk, titan
| Weight | 0,264 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polerere umontert, grønn fin, Figur 372 skive, ISO 220 |



















