| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8,2 × 10,6 × 0,5 cm |
| Variant | Pakke 10 bor omvendt kjegle, FG, hodelengde: 0,8 mm, ISO 014 |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 10 øvelser |
| Iso størrelse | 014 |
| Diameter | 1,4 mm |
| Form | omvendt kjegle |
| Akseltype | FG |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 0,8 mm |
Great White™ 37
kr 119,33 inkl mva
Produktnummer: 20275
Kategorier: Roterende instrumenter, HM-bor (Hardmetallbor)
Merke: SS White Burs Inc.
Relaterte produkter
-
Legg i handlekurv
Exa Technique
Edenta AGPackung 100 Polierer grün grob, HP, Figur 273, Kopflänge: 24,5 mm, ISO 100kr 2 046,71 inkl mva -
Legg i handlekurv
Diamantsliper 200
Hopf, Ringleb & Co GmbH & CIEBlister 5 slipeverktøy FG, figur 200, hodelengde: 11,5 mm, ISO 023kr 445,95 inkl mva -
Legg i handlekurv
-
Legg i handlekurv
EVE UNIVERSAL
EVE Ernst VetterPakke 100 poleringsstifter umontert, hvit grov, figur skive, 12 x 2 mmkr 394,60 inkl mva
