Gjennomsiktige strimler er matriser som gjør det mulig å tilpasse restaureringsmaterialer til den naturlige tannsubstansen. De er først og fremst beregnet for lysherdet kompositt i fronttannområdet. Produktets gjennomsiktighet sikrer polymeriseringen for lysherdende eller selvherdende kompositter. I tillegg er de gjennomsiktige strimlene laget av sterk plast som har høy strekkfasthet og fleksibilitet. Det gjør det mulig å trekke båndet tett og presist rundt tannen, noe som gir god randtilpasning.
Gjennomsiktige strimler er tilgjengelige i en rekke dimensjoner som ferdigkuttede bånd (rette eller buede, variabel tykkelse (75 µm tynn eller 50 µm x-tynn), variabel lengde (70 mm, 100 mm eller 140 mm), variabel bredde (6 mm, 8 mm eller 10 mm)).
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Variant | <b>pakke</b> 100 strimler lengde 140 mm, bredde 10 mm, ekstra tynn, rette |
Gjennomsiktige strimler er matriser som gjør det mulig å tilpasse restaureringsmaterialer til den naturlige tannsubstansen. De er først og fremst beregnet for lysherdet kompositt i fronttannområdet. Produktets gjennomsiktighet sikrer polymeriseringen for lysherdende eller selvherdende kompositter. I tillegg er de gjennomsiktige strimlene laget av sterk plast som har høy strekkfasthet og fleksibilitet. Det gjør det mulig å trekke båndet tett og presist rundt tannen, noe som gir god randtilpasning.
Gjennomsiktige strimler er tilgjengelige i en rekke dimensjoner som ferdigkuttede bånd (rette eller buede, variabel tykkelse (75 µm tynn eller 50 µm x-tynn), variabel lengde (70 mm, 100 mm eller 140 mm), variabel bredde (6 mm, 8 mm eller 10 mm)).
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 strimler lengde 140 mm, bredde 8 mm, ekstra tynn, rett |
Strimler av polyesterfolie for alle fyllingsmaterialer i fronttann. Tykkelse 0,05 mm, med fargekodede stripender.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant |
Strimler av polyesterfolie for alle fyllingsmaterialer i fronttann. Tykkelse 0,05 mm, med fargekodede stripender.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant |
Strimler av polyesterfolie for alle fyllingsmaterialer i fronttann. Tykkelse 0,05 mm, med fargekodede stripender.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant |
Strimler av polyesterfolie for alle fyllingsmaterialer i fronttann. Tykkelse 0,05 mm, med fargekodede stripender.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 strimler blå, lengde 100 mm, bredde 10 mm, rette |
Strimler av polyesterfolie for alle fyllingsmaterialer i fronttann. Tykkelse 0,05 mm, med fargekodede stripender.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 strimler rød, lengde 100 mm, bredde 8 mm, rette |
Strimler av polyesterfolie for alle fyllingsmaterialer i fronttann. Tykkelse 0,05 mm, med fargekodede stripender.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 strimler gul, lengde 100 mm, bredde 6 mm, rette |
Gjennomsiktige strimler er matriser som gjør det mulig å tilpasse restaureringsmaterialer til den naturlige tannsubstansen. De er først og fremst beregnet for lysherdet kompositt i fronttannområdet. Produktets gjennomsiktighet sikrer polymeriseringen for lysherdende eller selvherdende kompositter. I tillegg er de gjennomsiktige strimlene laget av sterk plast som har høy strekkfasthet og fleksibilitet. Det gjør det mulig å trekke båndet tett og presist rundt tannen, noe som gir god randtilpasning.
Gjennomsiktige strimler er tilgjengelige i en rekke dimensjoner som ferdigkuttede bånd (rette eller buede, variabel tykkelse (75 µm tynn eller 50 µm x-tynn), variabel lengde (70 mm, 100 mm eller 140 mm), variabel bredde (6 mm, 8 mm eller 10 mm)).
| Weight | 0,023 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 strimler Lengde 140 mm, Bredde 10 mm, tynn, rett |
Gjennomsiktige strimler er matriser som gjør det mulig å tilpasse restaureringsmaterialer til den naturlige tannsubstansen. De er først og fremst beregnet for lysherdet kompositt i fronttannområdet. Produktets gjennomsiktighet sikrer polymeriseringen for lysherdende eller selvherdende kompositter. I tillegg er de gjennomsiktige strimlene laget av sterk plast som har høy strekkfasthet og fleksibilitet. Det gjør det mulig å trekke båndet tett og presist rundt tannen, noe som gir god randtilpasning.
Gjennomsiktige strimler er tilgjengelige i en rekke dimensjoner som ferdigkuttede bånd (rette eller buede, variabel tykkelse (75 µm tynn eller 50 µm x-tynn), variabel lengde (70 mm, 100 mm eller 140 mm), variabel bredde (6 mm, 8 mm eller 10 mm)).
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 strimler Lengde 70 mm, Bredde 10 mm, tynn, buet |
Gjennomsiktige strimler er matriser som gjør det mulig å tilpasse restaureringsmaterialer til den naturlige tannsubstansen. De er først og fremst beregnet for lysherdet kompositt i fronttannområdet. Produktets gjennomsiktighet sikrer polymeriseringen for lysherdende eller selvherdende kompositter. I tillegg er de gjennomsiktige strimlene laget av sterk plast som har høy strekkfasthet og fleksibilitet. Det gjør det mulig å trekke båndet tett og presist rundt tannen, noe som gir god randtilpasning.
Gjennomsiktige strimler er tilgjengelige i en rekke dimensjoner som ferdigkuttede bånd (rette eller buede, variabel tykkelse (75 µm tynn eller 50 µm x-tynn), variabel lengde (70 mm, 100 mm eller 140 mm), variabel bredde (6 mm, 8 mm eller 10 mm)).
| Weight | 0,022 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 strimler lengde 140 mm, bredde 8 mm, tynn, rett |
Gjennomsiktige strimler er matriser som gjør det mulig å tilpasse restaureringsmaterialer til den naturlige tannsubstansen. De er først og fremst beregnet for lysherdet kompositt i fronttannområdet. Produktets gjennomsiktighet sikrer polymeriseringen for lysherdende eller selvherdende kompositter. I tillegg er de gjennomsiktige strimlene laget av sterk plast som har høy strekkfasthet og fleksibilitet. Det gjør det mulig å trekke båndet tett og presist rundt tannen, noe som gir god randtilpasning.
Gjennomsiktige strimler er tilgjengelige i en rekke dimensjoner som ferdigkuttede bånd (rette eller buede, variabel tykkelse (75 µm tynn eller 50 µm x-tynn), variabel lengde (70 mm, 100 mm eller 140 mm), variabel bredde (6 mm, 8 mm eller 10 mm)).
| Weight | 0,022 kg |
|---|---|
| Variant |



























