Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
- For press- og børsteteknikk
- Enkelt å påføre
- Rask herdning
- Høy dimensjonsstabilitet
- Egnet for langtidsmidlertidige løsninger
Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
| Weight | 0,141 kg |
|---|---|
| Variant |
Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
| Weight | 0,141 kg |
|---|---|
| Variant |
Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Variant |
Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
| Weight | 0,141 kg |
|---|---|
| Variant |
Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
| Weight | 0,342 kg |
|---|---|
| Variant |
Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
| Weight | 0,293 kg |
|---|---|
| Variant |
Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Variant |
Et universelt plastmateriale for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsmateriale ved proteser.
| Weight | 0,342 kg |
|---|---|
| Variant |
En universell plast for midlertidige inlays, onlays, kroner og broer eller som reparasjonsplast for proteser.
| Weight | 1,24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11,5 × 14,3 × 28,5 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 1 kg pulver |
| Farger | ivory |
| Farge på nett | Hvit |