GC TISSUE CONDITIONER er det første „all in one“ myke etterfôringsmaterialet, altså komplettløsningen for din praksis. Det er et såkalt „next generation“ – altså basert på siste teknologiske nivå – mykt akryl-etterfôringsmateriale, som er patentert av GC.
Der GC TISSUE CONDITIONER er alternativet når du ønsker et langvarig mykt materiale og et etterfôringsmateriale som forblir rent lenge. I tillegg kan materiale påføres igjen ved behov.
| Weight | 0,536 kg |
|---|---|
| Variant | <b>introduksjonspakke</b> 90 g pulver, 101 ml væske, 15 ml coating, tilbehør hvit |
GC TISSUE CONDITIONER er det første “all in one” myke underfyllingsmaterialet, altså den komplette løsningen for din praksis. Det er et såkalt “next generation” – altså basert på den nyeste teknologien – mykt akryl underfyllingsmateriale, som er patentert av GC.
GC TISSUE CONDITIONER er alternativet når du ønsker å kombinere langvarig mykt materiale og langvarig rent underfyllingsmateriale. I tillegg kan det alltid påføres materiale igjen, om nødvendig.
| Weight | 0,54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7,7 × 17,8 × 16 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 90 g pulver, 101 ml væske, 15 ml belegg |
| Farger | pink |
| Indikasjon | for indirekte understøttelse |
| Farge på nett | Rosa |









