GC Fuji PLUS er en plastmodifisert glassionomer-festsement som sikrer en konsekvent stressfri sementering ved rutinemessige krone- og restorasjoner av broer.
GC Fuji PLUS er utviklet for at du enkelt og feilfritt skal kunne sementere og kunne stole på et sterkt og varig adhesjonsforhold. Den fremragende ytelsen og tilgjengeligheten i forskjellige fargenyanser gjør GC Fuji PLUS til et allsidig sement.
| Weight | 0,025 kg |
|---|---|
| Variant |
GC Fuji PLUS er en plastmodifisert glassionomer-festsement som sikrer en konsekvent stressfri sementering ved rutinemessige krone- og restorasjoner av broer.
GC Fuji PLUS er utviklet for at du enkelt og feilfritt skal kunne sementere og kunne stole på et sterkt og varig adhesjonsforhold. Den fremragende ytelsen og tilgjengeligheten i forskjellige fargenyanser gjør GC Fuji PLUS til et allsidig sement.
| Weight | 0,071 kg |
|---|---|
| Variant |
GC Fuji PLUS er en plastmodifisert glassionomer-festemasse som sikrer en konsekvent stressfri sementering ved rutinemessige krone- og brorestaureringer.
GC Fuji PLUS er utviklet for at du enkelt og feilfritt kan sementere og stole på en sterk og varig stabil vedheft. Den fremragende ytelsen og tilgjengeligheten i forskjellige fargetoner gjør GC Fuji PLUS til en flerbruksement.
| Weight | 2,46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10,8 × 18,8 × 10,1 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 50 kapsler |
| Farger | A3 |
| Farge på nett | A3 |












