GC EXAFLEX® er et tiksotropisk avtrykksmateriale for alle vanlige avtrykksprosedyrer. De tilpassede flyteegenskapene, den lengre arbeidstiden og den raske herdningen gjør dette A-silikonmaterialet svært enkelt i bruk.
| Weight | 0,254 kg |
|---|---|
| Variant |
GC EXAFLEX® er et tiksotropisk avtrykksmateriale for alle vanlige avtrykksprosedyrer. De tilpassede flyteegenskapene, den lengre arbeidstiden og den raske herdningen gjør dette A-silikonmaterialet svært enkelt i bruk.
| Weight | 0,27 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 g basepasta, 100 g katalysator, type injeksjon |
GC EXAFLEX® er et tiksotropisk avtrykksmateriale for alle vanlige avtrykksprosedyrer. De tilpassede flyteegenskapene, den lengre arbeidstiden og den raske herdningen gjør dette A-silikonmaterialet svært enkelt i bruk.
| Weight | 5,95 kg |
|---|---|
| Variant | <b>klinikkpakning</b> 20 x 100 g basispasta, 20 x 100 g katalysator, type injeksjon |
GC EXAFLEX® er et thixotropisk avtrykksmateriale for alle vanlige avtrykksmetoder. Den tilpassede flytegenskapen, den lengre bearbeidingstiden og den raske herding gjør dette A-silikonmaterialet ekstremt enkelt å bruke.
| Weight | 5,89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,5 × 30,1 × 20,6 cm |
| Variant | Stor pakke 5 x 500 g Basepasta, 5 x 500 g Katalysator, Putty |
| Emballasjeenhet | Kartong, Boks(er) |
| Emballasjeinnhold | 10 x 500 g base og katalysator |
| Tekstur | kitt |














