Gates-instrumenter brukes til preparering av den koronale delen av rotkanalene. Dette gir bedre tilgang for endobehandlingsinstrumentene. Gates-instrumentene må kun brukes i den rette delen av kanalene. Gates-instrumentene har en oval form og en inaktiv ledespiss.
| Weight | 0,006 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Sortiment</b> 6 Gates (ISO 050, 070, 090, 110, 130, 150), 15 mm, RA |
Gates-instrumenter brukes til preparering av den koronale delen av rotkanalene. Dette gir bedre tilgang for endobehandlingsinstrumentene. Gates-instrumentene må kun brukes i den rette delen av kanalene. Gates-instrumentene har en oval form og en inaktiv ledespiss.
| Weight | 0,006 kg |
|---|---|
| Variant |
Gates instrumenter brukes til å bearbeide den koronale delen av rotkanalene. Dette gir bedre tilgang for endo-bearbeidingsinstrumentene. Gates-instrumentene skal kun brukes i den rette delen av kanalene. Gates instrumentene har en oval form og en inaktiv føringsspiss.
| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,3 × 5 × 0,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 6 Porter |
| Iso størrelse | 130 |
| Form | Gater |
| Akseltype | RA |
| Instrumentlengde | 19 mm |










