Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,031 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk</b> fyllingsinstrument Ø 2,0 / 2,5 mm, åttekantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fyllingsinstrument Ø 1,3 / Ø 1,75 mm, åttkantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,029 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk</b> Fyllingsinstrument Bredde 4,2 / 2,5 mm, åttkantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk</b> fyllingsinstrument bredde 2,5 / 2,2 mm, åttekantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk.</b> Fyllingsinstrument Ø 2,3 / 2,7 mm, åttkantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Fyllingsinstrument Ø 2,5 / bredde 2,5 mm, åttekantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fyllingsinstrument Ø 1,5 / 2,5 mm, åttekantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,029 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Fyllingsinstrument Ø 1,0 / Bredde 1,7 mm, åttekantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stück</b> Füllungsinstrument Ø 1,0 / 1,5 mm, Achtkant Griff |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fyllingsinstrument Ø 1,5 / 2,5 mm, åttekantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> Fyllingsinstrument Bredde 2,2 / 2,5 mm, Ergoform grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Stk.</b> fyllingsinstrument Ø 1,9 / 2,25 mm, åttenkantet grep |
Åttkantet grep. Ø ca. 5,5 mm. Oktogonal.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Variant |























